Podsumowanie I Maratonu Zumba Fitness w Tucholi

11.02.2015, 18:08, KSB

7. Lutego 2015 roku odbył się I Maraton Zumba Fitness w Tucholi.


To historyczne wydarzenie dla świata fitnessu, a konkretnie dla naszego regionu w powiecie tucholskim. Jako Klub Sportowy Boruta zorganizowaliśmy tę imprezę i jak się okazało przybyło prawie 50 osób!!


Zapraszam do przeczytania artykułu i obejrzenia fotorelacji z tej imprezy, która już jest dostępna w naszej galerii. :-)


O godzinie 16:00 przybyliście na Halę Widowisko-Sportową przy OSiR
w Tucholi
, gdzie po odhaczeniu na liście swojej obecności, przywitaliśmy Was butelką wody dla uzupełnienia płynów, batonikiem energetyzującym i charakterystyczną opaską ZUMBA :-)

 

Na wezwanie dwóch niezastąpionych instruktorek Doroty i Karoliny, przygotowane prawie 50 osób, w tym trójka dzieci i jeden mężczyzna (SUPER!!), zajęło swoje miejsca i do godziny 19:00 nikt stanowiska nie opuszczał (po za przerwami na słynny "łyczek wody" ;-) ).

 

Napiszę krótko... Byliście rewelacyjni, były osoby z Tucholi, Gostycyna, Cekcyna i innych naszych okolic, wytrzymaliście wszyscy całe trzy godziny mega zabawy, było głośno, było zabawnie, było pozytywnie i do tego w naszych uszach rozbrzmiało ponad 40 utworów, które zatańczyliście niesamowicie widowiskowo!! :-)

 

Gratulacje dla Doroty i Karoliny, które na przemian i co jakiś czas razem zaspakajały Waszą potrzebę, wręcz żądzę układów Zumba Fitness!! :-) Dziewczyny dały czadu, a Wy swoim uczestnictwem pokazaliście, że je uwielbiacie. :-)

 

Dziękując za tak udaną imprezę i jednocześnie uznając, iż I Maraton Zumba Fitness w Tucholi mamy za sobą, obiecujemy już dziś, że będą następne i będziemy zwiększać atrakcyjność kolejnych maratonów. :-)

 

Zapraszam do fotorelacji w naszej --> galerii <--, gdzie zdjęcia potwierdzają powyższą treść. :-)
 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Podsumowanie I Maratonu Zumba Fitness w Tucholi"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze