Jeszcze chwila i nowy sezon!!

25.08.2010, 11:40, KSB

19 Sierpnia zakończyliśmy kolejny sportowy Sezon 2009/2010, który jak rok temu został przedłużony na okres wakacji. Dziękujemy wszystkim,

a wszczególności naszym klubowiczkom, które wytrwale trenowały również w wakacje. :-)

 

Jednocześnie informujemy, że już 7 Września 2010 roku odbędą się pierwsze zajęcia nowego sezonu 2010/2011, który przyniesie kilka zmian organizacyjnych.

 

Więcej niżej...


Przez wrzesień począwszy od inauguracyjnego Wtorku (7.09.2010 r.) będziemy ćwiczy według harmonogramu dni i godzin z zeszłego sezonu

(tj. Wtorki, Czwartki i Piątki oraz co druga Sobota - więcej na podstronie

z harmonogramem).

 

Natomiast od Października 2010 r. przenosimy ćwiczenia do nowej Hali Widowiskowo-Sportowej w Tucholi przy OSiR'ze. Tam będziemy mieć do dyspozyji nową Salę Fitness z wentylacją mechaniczną. Dni ćwiczeń nie zmieniają się, natomiast będą inne godziny:

 

- Wtorki od 18:30 do 19:30;

- Czwartki od 20:00 do 21:00;

- Piątki od 18:30 do 19:30;

- co druga Sobota pozostaje na sali gimnastycznej w Gimnajum nr 1 przy ul. Piastowskiej 23 w Tuholi od 14:00 do 15:30;

 

Zapraszamy zatem od września do ćwiczeń i wspólnej zabawy. Przy tej okazji chcieliśmy podziękować również za obecność na klubowym ognisku połączonym z Fitnessem w plenerze (Małpi Gaj). Impreza jest powtarzana co roku i co roku jest Was co raz więcej. :-)

 

Dziękujemy również Bożenie Kłusewicz, naszej klubowiczce, która podjęła się zorganizowania spływu kajakowego, który okazał się świetną sportową rozrywką zakończoną również ogniskiem, a później spotkaniem na tucholskim rynku. Mamy nadzieję, że i ta impreza wejdzie trwale w kalendarz Klubu Sportowego Boruta.

 

Niedługo pojawią się zdjęcia z obu imprez na naszych stronach i kolejne wiadomości.

 

Do zobaczenia!

 
« Wstecz


Dyskusja: "Jeszcze chwila i nowy sezon!!"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze