Fitness i Aerobik - pierwsze krople potu

10.10.2008, 14:10, KSB

We wtorek (7.10.2008 roku) w Klubie Sportowym Boruta odbyły się pierwsze zajęcia z Fitnessu i Aerorbiku. Duża frekwencja uczestniczek zmusiła nas do dodania kolejnej godziny zajęć.


To był dzień szczególny, gdyż ostatnie tygodnie przygotowań klubu zostały zweryfikowane przez uczestniczki zajęć. Musieliśmy wykorzystać dużą salę gimnastyczną dbając o komfort treningu. Na sali znalazło się prawie 30 ćwiczących kobiet. Instruktorka poprowadziła zajęcia z serii Fat Burning. Po godzinie intensywnego treningu znaczna część udała się do Siłowni Fitness, gdzie trener i intruktorka udzielali kolejnych wskazówek odnośnie ćwiczeń
i porad. Każdy jest traktowany indywidualnie, dzięki czemu dana osoba osiągnie swój cel w krótkim czasie. Zakupione karnety dają możliwość przed lub po zajęciach z Fitnessu i Aerobiku skorzystania z Siłowni Ftiness.

 

Kierownictwo klubu jest mile zaskoczone tak dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Tucholi i okolic, a pozytywne nastawienie uczestniczek
i wciąż rosnaca popularność zajęć mobilizuje nas by robić wszystko w tym kierunku byście byli zadowoleni, a Wasze zdrowie i możliwości fizyczne coraz to lepsze. Dlatego też jednym z tych działań była decyzja o dodatkowej godzinie z Fitnessu i Aerobiku. W tej chwili zajęcia we wtorki odbywać będą się w dwóch grupach 17:00-18:00 i 18:00-19:00. Siłownia natomiast będzie otwarta w ten dzień od 17:00 do 20:00. Limit miejsc na grupę późniejszą z Fitnessu jest już wykorzystany, chociaż można próbować przyjść. Pierwszeństwo na tę godzinę mają osoby zapisane z wykupionymi karnetami. Zapraszamy do kontaktu mailem lub telefonicznie bz zapisywać się na godzinę 17:00 - są jeszcze wolne miejsca!! Ćwiczących w grupie od 18:00 do 19:00 zapraszamy na siłownię od 17:00 lub po zajęciach, a osoby z grupy wcześniejszej po zajęciach od 18:00 do 20:00. Innych chętnych przez wszystkie 3 godziny.

 

Pozostałe godziny są bez zmian. W tym tygodniu zostają zawieszone zajęcia w Soboty. Wciaż tworzymy grupę. Zapraszam do kontaktu i rezerwowania miejsc chętne osoby na Fitness i Siłownię Fitness wraz z podaniem godziny, która by bardziej Wam pasowała.

 

Zapraszamy do działu Galeria, gdzie są pierwsze zdjęcia z inauguracji!

 

UWAGA!!

Ci, którzy wykupili karnety zobowiązane są do posiadania ich przed każdymi zajęciami i dostarczenia ich do Intruktorki!! Jeśli o tym będziecie zapominać, zmusi to nas by wyciągnąć z tego tytułu konsekwencje. Taki porządek pozwoli na lepszą organizację.

Nowe osoby proszone są przychodzić wcześniej w celu uregulowania formalności. Jeśli Intruktorka jest zajęta, to proszę zejsć do Siłowni i odszukać właściciela.

 

Tworzy się grupa sekcji Koszykówki w wieku od 13 lat do 16 lat.
Czekamy na zgłoszenia telefoniczne, mailem lub osobiście. Zgłoszenie nie zobowiązuje do zapłaty za treningi, gdy cena zostanie ustalona. Ostateczną decyzję uczetnictwa w treningach można podjąć po komunikacie o rozpoczęciu się treningów i podaniu wysokości odpłatności. Każdego zachęcamy do kontaktu, także rodziców w imieniu dzieci. Zapraszamy zarówno dziewczęta jak i chłopców w różnym wieku od 10 roku życia po najstarszych.

Jest również możliwość ustalenia treningów indywidualnych w co najwyżej dwu osobowych grupach. Treningi te są ustalane idnywidualnie, tak jak ich koszt.

 
« Wstecz


Dyskusja: "Fitness i Aerobik - pierwsze krople potu"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze